HAKKIMIZDA

Hanlight, elektrik malzemeleri sektöründe uzun yılar faaliyet gösteren ve sektöründe lider konumda olmayı hedefleyen Türk sermayeli bir şirkettir. Elektrik malzemeleri sektöründe pazarın önde gelen firmalarla uzun yıllardır ihracat lideri olarak dünyanın 40’ ı aşkın ülkesine, en son teknoloji kullanılarak ürettiği ürünleri ihraç etmektedir. Belirlediği stratejik planlar doğrultusunda gerek Türkiye pazarında, gerekse yurtdışı pazarları Asya, Avrupa ve Afrika pazarlarında ciro bazında ilk firmalar arasına girmeyi, iç pazarda ise lider firma olmayı hedefliyor.

Ürün yelpazesinde İthal ürünlerimiz olan ampul, panel, projektör, şeritled, led trafosu, Yerli Ürünlerimiz Wall washer,led barlar, powerled projektörler, yol aydınlatmaları, endüstriyel armatürler ve spot ürün gruplarıyla diğer katılım ortaklarıyla anahtar-priz, grup priz, akıllı ev ve otomasyon sistemleri, otomatik sigorta, kaçak akım koruma şalterleri, kompakt şalterler, kaçak akım korumalı kompakt şalterler, şalt endüstriyel ürünleri, sigorta kutuları, elektrik aksesuarları, elektronik sayaçlar, reaktif güç kontrol röleleri ve panelmetreleri bulunmaktadır. 1990’lı yılların başından bu yana yurtdışı pazarlarda izlediği başarılı satış ve pazarlama politikaları sayesinde ihracat yaptığı ülkelerin birçoğunda kalite, fiyat ve satış sonrası servisi ile tercih edilen firmalardan biridir. Hanlight, bugün 40’ı aşan ülke sayısının yanında portföyünü farklı kıtalarda farklı ülkeler ile daha da genişletmeyi hedeflemektedir.

Türkiye pazarı ve yurtdışı pazarlarda hedefi iş ortaklarına ve son kullanıcılarına en iyi kalite ve fiyatı sunabildiği bir ürün gamı ile istikrarlı ve sağlıklı bir büyüme gerçekleştirmektir.

Hanlight, çalışanların eğitimi ve mutluluğunun arttırılması konusunda uzman Mühendis ve teknik eleman kadrosu ile ArGe faaliyetlerine aralıksız devam eden, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kalitesini tüketici beklentilerini üst seviyelere taşıyacak şekilde çalışmalarına arttırarak devam ediyor.

Hanlight, giderek şiddetlenen küresel rekabetin gerekliliği olarak markaya olan yatırımlarına aynı hızda devam etmektedir.VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin markası olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir firmadan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider marka olmaktır.MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın bayi ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir marka olmaktır.KALİTE ANLAYIŞ POLİTİKAMIZ

- Sektöründe lider
- Teknolojik gelişmeleri takip eden
- Gerekli yatırımları yapan
- Müşteri beklentilerini ön planda tutan
- Tüm çalışanlarının geliştirecek eğitimlere önem veren ve bireysel katkılarını arttıran
- Standartlara uygun üretim yapan
- Tedarikçileri sürekli olarak geliştiren
- Kalite yönetim sistemi'nin etkinliğini sürekli olarak iyileştiren ve belirlediği kalite hedeflerine ulaşan bir firma olmaktır.
- Hanlight önümüzdeki dönemde sektöründe dünyanın en büyük firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, müşterileri, çalışanları ve tedarikçileriyle işbirliği yaparak hem sistem hem de anlayış bakımından lider bir firma olmanın gerekliklerini yerine getirme konusunda çalışmalarına devam etmektedir.ÇEVRE POLİTİKAMIZ

- Tüm faaliyetlerinde daha az çevresel etkiye sahip, daha fazla geri dönüşümlü hammadde ve teknoloji kullanan,
- Yürürlükteki çevresel yasal mevzuata ve müşteri şartlarına uyan,
- Atıklarını kontrol altına alan ve uygun şekilde bertaraf ederek çevre kirliliğini önleyen,
- Enerji ve doğal kaynaklarını verimli kullanılmasını sağlayan,
- Tüm çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin çevre bilincinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapan,
- Çevre Yönetim Sistemi`nin etkinliğini sürekli olarak iyileştiren ve belirlediği çevre hedeflerine ulaşan bir firma olmaktır.